Saeco Professional

Webová stránka značky: Saeco Professional

Saeco Professional 

V roku 1985 to bola prvá spoločnosť na svete, ktorá vyvinula „bean-to-cup“, úplne automatický a inovatívny systém prípravy talianskeho espressa, od kávových zŕn až po šálku.

Odvtedy Saeco vyvíja kávovary, ktoré dokážu uspokojiť chute ľudí s rôznym životným štýlom v domácnosti aj mimo nej, v spotrebiteľských aj profesionálnych kanáloch. 

Kúpou značky Gaggia v roku 1999 sa posilnil jej účel poskytovať taliansku dokonalosť v sektore kávy.

Od roku 2009, s príchodom Philipsu, sa Saeco stalo globálnym hráčom schopným pokryť celú ponuku kávovarov. Synergie medzi spoločnosťami Philips a Saeco podporili vývoj technológií a nových patentov.

V týchto rokoch bola divízia „Vending & Professional“ spoločnosti definovaná ako autonómna výrobná jednotka zameraná na sektor mimo domova, schopná poskytovať špičkové riešenia pre kanceláriu, Ho.Re.Ca. a predajné trhy.

V roku 2017 sa divízia Saeco Professional stáva súčasťou N&W Global Vending Group, svetového vendingového lídra, ktorý sa na konci toho istého roku premenuje na EVOCA Group.

To umožní spoločnosti stať sa ešte výraznejšou vo svetovom biznise profesionálnych kávovarov so značkami Saeco a Gaggia, uznávanými ikonami Made in Italy z hľadiska technológie, kvality a štýlu.

Cena

599699
1599699
saeco royal black
Novinka Tip
Automatický kávovar SAECO ROYAL BLACK
€699
€599
(–14 %)
(€499,17 bez DPH)

Saeco Royal Black je profesionálny automatický kávovar kompaktných rozmerov s elegantným dizajnom a grafickým displejom vhodný pre všetky menšie kancelárie, Horeca prevádzky a...

Na dotaz 
Detail
Kód: 79
saeco royal plus
Automatický kávovar SAECO ROYAL PLUS
€679
(€565,83 bez DPH)

Saeco Royal PLUS je profesionálny automatický kávovar kompaktných rozmerov s elegantným dizajnom a grafickým displejom. Vyznačuje sa jednoduchou obsluhou a vysokou kapacitou...

Na dotaz 
Detail
Kód: 85
Saeco Royal Otc
Novinka Tip
Automatický kávovar SAECO ROYAL OTC
€829
€699
(–15 %)
(€582,50 bez DPH)

Saeco Royal OTC je profesionálny automatický kávovar kompaktných rozmerov s elegantným dizajnom a grafickým displejom. Vyznačuje sa jednoduchou obsluhou a vysokou kapacitou...

Na dotaz 
Detail
Kód: 82
3 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom