EPOS Caffé

EPOS CAFFÉ

Božské espresso italiano

Taliansko je známe po celom svete pre svoje remeselné umenie, umenie a zmysel pre detail. Epos Caffè vzniklo s rovnakými zásadami, čo sa týka remeselného praženia kávy. Okrem toho milujeme transparentnosť voči spotrebiteľom tým, že ich vzdelávame, aby poznali početný pôvod kávy pestovanej vo svete. Toto je pre nás najlepší spôsob, ako vyjadriť vášeň pre kvalitu, ktorú vkladáme do vytvárania našich zmesí. To je naša filozofia.
 
bicchiere-vetro-epos-caffè-min
 

Výber

Kvalita kávovej zmesi nepochybne vychádza z kvality jej pôvodu. Preto vyberáme iba kávu bez chýb. Aj jedna zhnitá fazuľa môže pokaziť jednu alebo viac šálok kávy.

Spracovanie

Rovnaké zelené zelené kávové zrná pražené rôznymi spôsobmi poskytujú rôzne výsledky. Dokonale poznáme ideálnu krivku praženia nášho pôvodu a takto môžeme vylepšiť telo a arómu na 100%. Nakoniec, na zachovanie týchto vlastností je potrebné poznať správne časy odplynenia a vykonať správny proces balenia.

Servírovanie

Vynikajúci produkt nebude nikdy odkúpený, pokiaľ nebude podporený vynikajúcimi popredajnými a doručovacími službami. Preto sa v Epos Caffè vždy snažíme zabezpečiť plnenie objednávok v stanovenej dodacej lehote a neklásť prekážky komunikácie s našimi zákazníkmi.

Epos_Caffe_bio_fairtrade1-150x150

Capsule-Epos-caffe

Espresso-cup-collection-epos-caffe-Apollo

Žiadne produkty značky EPOS Caffé sa nenašli...